Náš tým

Našli jsme je! Seznamte se s hvězdným týmem....

Michaela Fischerová - vedoucí pedagog

Nejprve jsem vystudovala bakalářský studijní obor Poradenství v sociální práci na Ostravské Univerzitě, poté jsem se vrhla na studium navazujícího magisterského oboru Sociální práce s poradenským zaměřením, rovněž na Ostravské Univerzitě. Již během studia jsem vykonávala odbornou praxi převážně s dětmi. V rámci absolvované praxe jsem působila ve dvou mateřských školách v Havířově, pak na Základní škole v Ostravě­ - Radvanicích, v Centru prevence pro děti a mládež a také v Azylovém domě pro matky s dětmi. Mým velkým přáním bylo se i nadále věnovat dětem. Práce s dětmi je smysluplná a přináší výsledky, které jsou vidět. Někdy hned a někdy až později, s tím, jak děti rostou a vyvíjejí se. Baví mě práce v týmu a ráda se učím novým věcem. Mezi mé koníčky patří plavání, jízda na koni, práce na zahrádce a také ráda podnikám výlety do přírody. Rodina pro mě znamená vše a hlavně můj velmi zvídavý syn Tomášek, který mě nenechá se nudit.

Natálie Farná - pedagog

Zdravím všechny maminky, tatínky, ale hlavně jejich dětičky! Mé jméno je Natálie a jsem jednou z tetiček v Naší školičce. Vystudovala jsem střední školu v Havířově-Prostřední Suché, obor sociálně výchovná činnost. Mezi mé koníčky patří tvoření všeho druhu, kreslení a procházky v přírodě. Těším se, až spolu budeme trávit dny plné tvoření, her, zpěvu a dalšího společného dovádění.

Přeji Vám všem dny plné radosti a zábavy.

Libuše Grelová - chůva

Mám moc ráda děti. Našla jsem zaměstnáni, které je i mým koníčkem. Mohu o sobě říct, že jsem zodpovědná, děti miluji a ony mají rády mě... Jsem věkem spíš už babička, ale moji synové, mají na děti stále dost času, i když už jsou dospělí a vnoučata zatím neplánují. Mám desetiletou dceru, kterou jsme si s manželem pořídili již v pokročilém věku. Prostě děti nás baví a nabíjejí energií.

Michaela Tvardková - vedoucí pedagog na "dovolené" ;-)

„Jdi za svými sny, i když cesta za nimi nemusí být vždy přímá, ale hodně klikatá“. Tak takhle by se dala popsat cesta za mým snem …pracovat s dětmi.

Již od dětství jsem chtěla pracovat s dětmi a být paní učitelkou, bohužel se mé kroky vždy ubíraly jiným směrem, než tím pedagogickým.

Až ve čtvrtém ročníku na VŠ oboru Polské filologie jsem se rozhodla pro studium Pedagogiky volného času, protože jsem už svou představu o práci s předškolními dětmi vzdala. Z čista jasna, jak už to bývá, se zjevila příležitost. Příležitost pracovat jako paní učitelka v jedné z mateřských škol v Havířově. Bylo to velmi náročné období, ale stálo to za to. Mé působení ve školce na čas pozastavil příchod dcery Elišky. Narození mé dcery mě nasměrovalo k metodice Evy Kiedroňové. Její metodika mě tak nadchla, že jsem v roce 2015 dokončila lektorský kurz: „ Lektor cvičení s dětmi od 0 - 6 let“. Dva roky jsem vedla kurzy cvičení v Rodinném centru Naše místo.

Z důvodů pedagogické odbornosti jsem po dobu mateřské dovolené studovala Předškolní pedagogiku, kterou jsem v roce 2015 úspěšně ukončila.

Věřím, že své teoretické i praktické zkušenosti dokáži využít v praxi a s co největší péči a láskou pracovat s Vašimi dětmi. Hlavním cílem Naší školičky je vést děti k samostatnosti a zdravému sebevědomí. Snažit se, ukázat jim krásu světa kolem nás formou hry a objevování. Nejsem pouze paní učitelka, ale také máma, která nadevše miluje svou rodinu. Protože nejsme stroje, tak energii dobíjím u výborné kávy s přáteli, či nějakou knihou, časopisem.