O nás‎ > ‎

Náš tým

Našli jsme je! Seznamte se s hvězdným týmem....

Míchaela Tvardková
Michaela Tvardková - vedoucí pedagog

„Jdi za svými sny, i když cesta za nimi nemusí být vždy přímá, ale hodně klikatá“. Tak takhle by se dala popsat cesta za mým snem …pracovat s dětmi.

Již od dětství jsem chtěla pracovat s dětmi a být paní učitelkou, bohužel se mé kroky vždy ubíraly jiným směrem, než tím pedagogickým.  

Až ve čtvrtém ročníku na VŠ oboru Polské filologie jsem se rozhodla pro studium Pedagogiky volného času, protože jsem už svou představu o práci s předškolními dětmi vzdala. Z čista jasna, jak už to bývá, se zjevila příležitost. Příležitost pracovat jako paní učitelka v jedné z mateřských škol v Havířově. Bylo to velmi náročné období, ale stálo to za to.  Mé působení ve školce na čas pozastavil příchod dcery Elišky. Narození mé dcery mě nasměrovalo k metodice Evy Kiedroňové. Její metodika mě tak nadchla, že jsem v roce 2015 dokončila lektorský kurz: „ Lektor cvičení s dětmi od 0 - 6 let“. Dva roky jsem vedla kurzy cvičení v Rodinném centru Naše místo.

Z důvodů pedagogické odbornosti jsem po dobu mateřské dovolené studovala Předškolní pedagogiku, kterou jsem v roce 2015 úspěšně ukončila.

Věřím, že své teoretické i praktické zkušenosti dokáži využít v praxi a s co největší péči a láskou pracovat s Vašimi dětmi. Hlavním cílem Naší školičky je vést děti k samostatnosti a zdravému sebevědomí. Snažit se, ukázat jim krásu světa kolem nás formou hry a objevování. Nejsem pouze paní učitelka, ale také máma, která nadevše miluje svou rodinu. Protože nejsme stroje, tak energii dobíjím u výborné kávy s přáteli, či nějakou knihou, časopisem.
Michaela Fischerová
Michaela Fischerová - pedagog

Nejprve jsem vystudovala bakalářský studijní obor Poradenství v sociální práci na Ostravské Univerzitě, poté jsem se vrhla na studium navazujícího magisterského oboru Sociální práce s poradenským zaměřením, rovněž na Ostravské Univerzitě. Již během studia jsem vykonávala odbornou praxi převážně s dětmi. V rámci absolvované praxe jsem působila ve dvou mateřských školách v Havířově, pak na Základní škole v Ostravě­ - Radvanicích, v Centru prevence pro děti a mládež a také v Azylovém domě pro matky s dětmi. Mým velkým přáním bylo se i nadále věnovat dětem. Práce s dětmi je smysluplná a přináší výsledky, které jsou vidět. Někdy hned a někdy až později, s tím, jak děti rostou a vyvíjejí se. Baví mě práce v týmu a ráda se učím novým věcem. Mezi mé koníčky patří plavání, jízda na koni, práce na zahrádce a také ráda podnikám výlety do přírody. Rodina pro mě znamená vše a hlavně můj velmi zvídavý syn Tomášek, který mě nenechá se nudit.
Natálie Farná
Natálie Farná - pedagog

Zdravím všechny maminky, tatínky, ale hlavně jejich dětičky! Mé jméno je Natálie a jsem jednou z tetiček v Naší školičce. Vystudovala jsem střední školu v Havířově-Prostřední Suché, obor sociálně výchovná činnost. Mezi mé koníčky patří tvoření všeho druhu, kreslení a procházky v přírodě. Těším se, až spolu budeme trávit dny plné tvoření, her, zpěvu a dalšího společného dovádění.
Přeji Vám všem dny plné radosti a zábavy.

Jana Maňáková
Jana Maňáková - pedagog


Milí rodiče! V Naší školičce jsem pro děti chůvou - učitelkou. Prošla jsem zkouškou profesní chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Vím, že vzdělání nikdy není dost, takže stále pracuji na tom, že si doplňuji znalosti z oblasti pedagogiky pro předškolní děti. Doufám, že jsem dětmi vnímána jako hodná učitelka, která má trpělivost, umí jim naslouchat a rozvíjí jejich hravou dušičku.

" Nic nemá na dítě větší vliv než chvála" Richard Brinsley SheridanKatka Bančejová
Kateřina Bančejová - výdej jídla, úklid, vlídné slovo a všechny ostatní věci okolo

Milí rodiče, ve školičce se starám o to, aby měly vaše děti plná bříška a cítily se zde, jako v bavlnce. „Čistota především“
Toť mé heslo. Přestože není v mé přímé náplní práce pečovat o Vaše děti, tak to někdy s velkou láskou dělám a starám se o ně jako o vlastní. Práce ve školičce mě baví a cítím se zde velmi dobře. Ve školičce tvoříme všichni velkou rodinu a dovolím si říci, že plním tu nejdůležitější roli….. a to je role MÁMY.
Hana Kočí
Hana Kočí - pedagog (červen - srpen 2016)

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Kroměříži. Díky školním praxím jsem si prošla mnoha mateřskými školami, školními družinami, volnočasovými kroužky a také mám zkušenost s praxí v dětském domově. Po maturitě jsem začala studovat polskou filologii na Ostravské univerzitě, ale jelikož je moje učitelská profese srdeční záležitost, pokračuji v mateřské škole i během vysokoškolského studia. Kromě běžného "učení" jsem vedla také montessori koutek. Hraji na klavír a flétnu, ovšem nejraději mám sport a výtvarné umění. Deset let jsem navštěvovala výtvarný obor na Základní umělecké škole v Uherském Hradišti a Kroměříži. Chci děti seznamovat s krásami výtvarna a estetiky. Co se týká sportu, ráda bych je vedla ke kladnému přístupu ke sportu a obecně k pohybu.